Genel

Bütçeye Uygun Olacak Şekilde Tasarlanan Akıllı Telefonlar

Hayatımızın her alanına yansıyan önemli gelişmelerden birisi...

Haberi Oku
Genel

Strategic Partnership Step From İtalian Worldwide Player Fratelli Cosulich Group And Turkish Successful Loligtics Company Mesco İnternational Forwording İnc

Mesco International Forwarding Inc, Turkish company that specializes in mining transportation and has been serving in the logistics sector for 15 years with an innovative perspective, is now the 112 companies of Fratelli Cosulich Group, a worldwide player in the shipping and logistics industry.

Haberi Oku
Genel

Muğla Büyükşehir Bodrum’un altyapısını dev projelerle güçlendiriyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum’da altyapı eksiklerinin tamamlanması için başlattığı 1 milyar 260 Milyon TL’lik altyapı yatırım projeleri devam ediyor.

Haberi Oku
Genel

Başkan Altınok’tan Meyve Bahçesinde Denetim

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye tarafından ilçedeki 17 dönümlük alana kurulan meyve bahçesinde denetimlerde bulunarak burada görevli ziraat mühendislerinden bilgi aldı.

Haberi Oku
Genel

SAHİM-SEN: Sözlü Mülakat İle Yüksek Puanlı Memurlar Saf Dışı Bırakıldı

Sağlık Hizmetleri Sendikası (SAHİM-SEN) Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı’nın ardından ortaya çıkan hak kayıplarını gündeme taşıdı.

Haberi Oku
Genel

ISO 9001 Dünyanın En Çok Tercih Edilen Yönetim Sistemi

ISO 9001, dünya çapında bir milyondan fazla kuruluş tarafından benimsenmiştir. Her sektörden çeşitli işletmeler tarafından ürün ve hizmetlerinin kalitesini sürekli olarak izlemek, yönetmek ve iyileştirmek için başarıyla faydalanılmaktadır.

Haberi Oku
Genel

Narlıdere’ye engelsiz parklar!

Engelli çocukların da parklarda özgürce oynayabilmeleri için projeler üreten Narlıdere Belediyesi, "Her Mahalleye Bir Engelsiz Oyun Parkı" sloganıyla 2021 yılında farklı mahallelerde bulunan 4 farkta, engelsiz çocuk oyun grupları oluşturdu.

Haberi Oku
Genel

Nike Air Max ve Nike Blazer Serisi Hangi Özellikleri Sunuyor?

Spor ayakkabı konusunda dünyanın en iyi markaları...

Haberi Oku
Genel

Büstiyer, Korse ve Jartiyer Satın Alacaklara Öneriler

İç giyim ürünleri, gün içinde bize konforlu...

Haberi Oku