Magazin

Macera tutkunuyum

Hakan Gence, programında bu hafta Nurgül Yeşilçay’ı ağırladı   ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in konuğu bu hafta Nurgül Yeşilçay oldu.

Haberi Oku
Magazin

Güzelliği uzmanına bıraktı

Ekranların deneyimli sunucusu Ebru Akel, geçtiğimiz hafta Bebek'te hizmete giren Aris Ezgi Doğan Bosphorus güzellik merkezini ziyaret etti.

Haberi Oku
Magazin

Berkay Anlamlı Sergi için Bağış Yaptı

Ünlü isimler değerli eşyalarını Türk Kanser Derneği yararına Skyland HOM’da düzenlenecek benzersiz sergi için bağışlıyor…   Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde düzenlenecek “Ünlü Objeler Sergisi” için bir bağış da şarkıcı Berkay’dan geldi.

Haberi Oku
Magazin

Dagi’nin Yeni Reklam Yüzü: Birce Akalay

Dagi 2022-23 Sonbahar-Kış koleksiyonunu Birce Akalay ile tanıtıyor.

Haberi Oku
Magazin

Sezer Sarıgöz Türkiye listesinde zirvede!

"Ne Ay Geceden" ve "Sarılsak Mı Artık" şarkılarıyla bu yılın en çok dinlenen slow hit'lerine imza atan genç yıldız Sezer Sarıgöz, sözü ve müziği kendisine ait "Bakma Bana Öyle" şarkısını Goed Müzik etiketiyle yayınladı.

Haberi Oku
Magazin

Cenk Yüksel’den bu defa kişisel gelişim akademisi

Sanatçı ve Akademisyen Cenk Yüksel'in hayata geçirdiği Purpleandmore Kişisel Gelişim Akademisi, birbirinden değerli ve usta isimlerle yakında çalışmalarına başlıyor.

Haberi Oku
Magazin

Hamdi Alkan Değerli Tablosunu Kanser Hastaları İçin Bağışladı

Ünlü isimler değerli eşyalarını Türk Kanser Derneği yararına  Skyland HOM’da düzenlenecek benzersiz sergi için bağışlıyor   Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde düzenlenecek “Ünlü Objeler Sergisi” için en son bağış Hamdi Alkan’dan geldi.

Haberi Oku
Magazin

The Populist’in heyecanla beklenen etkinliği “YÜZ YÜZE” Harun Tekin’i ağırlayacak

İyi yemek, iyi müzik ve 100 eğlencenin adresi The Populist, müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılanan müzik etkinliği YÜZ YÜZE’de efsane grup Mor ve Ötesi solisti Harun Tekin’i ağırlayacak.

Haberi Oku
Magazin

Müzik dünyasında ‘Tutku’ yaratacak

Profesyonel bir dansçı olan ve iki yıldır sürdürdüğü müzik eğitimi sayesinde şarkıcılık kariyerinde üzerine koyarak ilerleyen 6 Ekim 1999 İstanbul doğumlu Tutku Tarçın'ın ilk teklisi müzikseverlerle buluşuyor.

Haberi Oku