Haberler

Serdar Ergün Afrika'da 38 su kuyusuna açılmasına vesile oldu

Genç iş insanı ve Navitas Spa Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ergün turizme yapmış olduğu yatırımlar ile adından sıkça söz ettirmesinin yanı sıra Afrika’nın Mali ülkesine Kuran ve sünnet gurubu bağışçılarının bağışları karşılığında 38 su kuyusu açılmasına vesile oldu.

Haberler

eFootball™ 2024 eFootball™ 2024 güncellemesi yeni bir oyun modu ve bir dizi iyileştirmeyle yayında

eFootball™ 2024 eFootball™ 2024 GÜNCELLEMESİ YENİ BİR OYUN MODU VE BİR DİZİ İYİLEŞTİRMEYLE YAYINDA   My League, Co-op Etkinlik Odası iyileştirmeleri, log-in sırasında karşınıza çıkan mini oyunlar ve çok daha fazlası şimdi sizlerle   Resmi Fragman: https://youtu.

Haberler

NVIDIA Studio'da Bir Sanat Rüyası

NVIDIA Studio’da Bir Sanat Rüyası   NVIDIA Studio’da sanat şöleni başlıyor! NVIDIA Studio’ya konuk olan; Steven Tung animasyonu, Sir Wade Neistadt robot çalışması, Ravissen Carpenen 3D yemek renderları, Nourhan Ismail izometrik sanat eseri ve Božo Balov Noel Baba animasyonu gözler önüne seriliyor.

Haberler

AgeSA, Hayat Sigortacılığında yüzde 95, BES'te yüzde 86 Büyüdü  

AgeSA, Hayat Sigortacılığında yüzde 95, BES’te yüzde 86 Büyüdü   2023’ün hem Türkiye hem dünya için zor bir yıl olduğunu belirten AgeSA Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Fırat Kuruca, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin zor zamanlar için bir kalkan etkisi oluşturduğuna dikkat çekti.

Haberler

Kasım'da yapılan alışverişlerde her 3 işlemden biri E-Ticaret üzerinden yapıldı!

Garanti BBVA “alışveriş ayı” Kasım’a ait kredi kartı harcama verilerini açıkladı:  Kasım’da yapılan alışverişlerde her 3 işlemden biri E-Ticaret üzerinden yapıldı!   Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ), e-ticaret platformlarının yoğun kampanyalarıyla geçen Kasım ayına ait, Garanti BBVA kartları ile Garanti BBVA POS’larından yapılan işlemler üzerinden gerçekleştirdiği araştırma verilerini açıkladı.

Haberler

Canik Projelerle Şahlandı

Canik Projelerle Şahlandı Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’e 4.

Haberler

ING, Hubs ağını Türkiye'de bir uzmanlık merkezi açarak genişletiyor 

ING, Hubs ağını Türkiye’de bir uzmanlık merkezi açarak genişletiyor  ING, Hubs ağını İstanbul’da konumlanmak üzere Türkiye’de bir uzmanlık merkezi açarak genişletiyor.

Haberler

Dijital diş hekimliği ile biyoloji koruyan implant

DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ İLE BİYOLOJİYİ KORUYAN İMPLANT Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dijital diş hekimliği, çeşitli yenilikçi tedavilerle ön plana çıkıyor.

Haberler

Borsa İstanbul'da Gong, ÇATES için Çaldı

Borsa İstanbul’da Gong, ÇATES için Çaldı   Ülkemizin ilk ve tek yerli taş kömürü santrali Çatalağzı Termik Santrali,  7 Aralık’ta gerçekleştirilen gong töreni sonrası Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.

Haberler

Ruh Sağlığınıza İyi Gelecek 10 tavsiye

Ruh Sağlığınıza İyi Gelecek 10 tavsiye   Her insan gündelik yaşamda çeşitli problemlerle karşı karşıya kalıyor.