Haberler

Yeni Nissan JUKE ikonik sarı rengi ile Türkiye’de!

Piyasaya sürüldüğü 2010 yılından bu yana dünyada 1,3 milyondan fazla adet üretilen ve Türkiye’de 37 binin üzerinde satılan Nissan Juke yenilenen özellikleri ve çarpıcı renkleriyle Türkiye pazarına sunuldu.

Haberler

Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu makamında tebrik etti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerini kazanan Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu makamında tebrik etti.

Haberler

Osmangazili dağcılar 19 Mayıs’ı Uludağ zirvede kutladı

Düzenlenen yürüyüşe Osmangazi’de yaşayan dağcılık lisansı olan vatandaşlar ve Osmangazi Belediyesi Doğa Sporları Akademisi sporcuları katıldı.

Haberler

Mahalle Hizmet Seferberliği Ekipleri Denizköşkler Mahallesi’nde Çalışmalarına Devam Etti

Çaykara Esnaf ve Vatandaşları Tek Tek Dinledi Avcılar Belediyesi Mahalle Hizmet Seferberliği ekipleri haftaya Denizköşkler Mahallesi’nde başladı.

Haberler

Birleşmiş Milletler Temsilcisi Louisa Vinton Başkan Turan’ı ziyaret etti

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve EnerjiSA ortaklığında yürütülen Sürdürülebilir Enerji Temelli Turizm Uygulama Merkezi SENTRUM Projesi  Ödemiş’in Birgi Mahallesinde  hazırlandı.

Haberler

9 Mayıs 1919’un 105.inci yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Kandıra’da da coşkuyla kutlandı

Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne çelenk konulması ile başlayan törenlere Kandıra Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Garnizon Komutanı Piyade Albay Mehmet Ali Kılıç, Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Gökner Kayaş Zor, siyasi parti temsilcileri, kurum yöneticileri,  sivil toplum kuruluşları, gazi ve şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Didim’de coşku ile kutlandı

 Didim Belediye binası önünden başlayan fener alayına Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, CHP Didim İlçe Başkanı Aşkın Atlı, Didim Belediye Başkan Yardımcıları Aydan Aşık Turgut ve Kaan Topçuoğulları, Belediye Meclis üyeleri, CHP Didim Kadın Kolları Başkanı Gülru Uzman ve vatandaşlar katıldı.

Haberler

Gölcük Belediyesi; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Anıtpark’ta düzenlediği “Gençlik Atölyeleri” ile gençler, sanat dolu bir bayram coşkusu yaşadırlar

Sabah saatlerinde düzenlenen törenin ardından kurulan atölye stantlarında Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi usta öğreticileri; 13-18 yaş arasındaki gençlere keçe, ahşap yakma, tahta baskı, anahtarlık, bileklik ve ebru sanatları hakkında uygulamalı bilgiler verdiler.

Haberler

Kırgız Cumhuriyeti’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kırgız Şenlikleri bu yılda İznik’te gerçekleşti

Kırgızlar Türbesine geçen heyet burada dualar ederek kurban kestiler.