Müzik

İş Sanat’tan Luz Casal Geçti

             İŞ SANAT’TAN LUZ CASAL GEÇTİ   İspanya’nın dünyaca ünlü divası Luz Casal, 30 Kasım Perşembe akşamı İş Kuleleri Salonu’nda sevenleriyle buluştu.

Müzik

İki Kadim Kültürün Müziği CRR’de Bir Araya Geliyor 

  İki Kadim Kültürün Müziği CRR’de Bir Araya Geliyor  Alireza Ghorbani ve Coşkun Karademir Müzikle Zamanı ve Sınırları Kaldırıyor İran geleneksel müziğinin yaşayan en önemli temsilcilerinden besteci, şair ve yorumcu Alireza Ghorbani ve Anadolu’nun müziğini sazı, kopuzu ve kendine has yorumuyla dünyaya taşıyan Coşkun Karademir, 6 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.

Müzik

Çocuklar, gençler ve kadınlardan Cumhuriyet aşkına Ahmet Adnan Saygun’da muhteşem 100 Yıl konseri

Çocuklar, gençler ve kadınlardan Cumhuriyet aşkına Ahmet Adnan Saygun’da muhteşem 100 Yıl konseri Bornova Belediyesi ile İnci Vakfı İşbirliği’nde 8 yıl önce kurulan İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası 100 Yıl Konseri ile İzmirlilerin karşısına çıktı.

Müzik

Bayramın Neşesi İş Sanat’ın YouTube Kanalında

İş Sanat, tamamı seyircili kaydedilen, sezonun en güzel iki konserinden seçtiği bölümler ile edebiyatımızın usta ismi Sabahattin Ali dinletisini, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı YouTube yayınlarında izleyicilerle buluşturuyor.

Müzik

Eureka’dan yeni single “Uğraşmam” yayında!

Eureka’nın emo trap tınılı yeni çalışması “Uğraşmam”...

Müzik

Lüleburgaz’da caz dolu gece!

Lüleburcaz Konserleri kaldığı yerden devam ediyor.

Müzik

”Can Havli” Tüm Platformlarda Yayında!

Yayınlamış oldukları ve içinde var oldukları projelerle dikkatleri üzerine çeken genç yetenekler; ”Berkan Çelik & Ömercan Özüaydın” sözü ve müziği ikilinin kendisine ait olan yeni şarkısı ”Can Havli”ni dinleyicisiyle buluşturdu.

Müzik

Türkiyenin Dijital Sahnesi Sahneport, Çellist Ezgi Karakuş ve Ensemble Iberica İşbirliğiyle Depremzedelere Yardım Konseri

6 Şubat 2023 tarihindeki, Türkiye’nin güneydoğusu başta olmak üzere Türkiye ve Suriye’yi etkileyen deprem felaketi sonrası, ABD’de yaşayan Türk çellist Ezgi Karakuş tarafından organize edilen yardım konseri, 15 Şubat 2023’te, Kansas City’de, The Ship adlı mekanda gerçekleşti.

Müzik

Çocuk Senfoni’de Seçmeler Bu Hafta Sonu Yapılacak

Narlıdere Belediyesi’nin, çocuklara sanatı sevdirmek amacıyla hayata geçirdiği Çocuk Senfoni Orkestrası’nda 4-5 Mart tarihilerinde seçme heyecanı yaşanacak.

Müzik

AKM’de Müzik Söyleşileri Başlıyor

Atatürk Kültür Merkezi Müzik Platformu, Türkiye’nin en kapsamlı caz mecralarından Cazkolik’in kurucusu Feridun Ertaşkan moderatörlüğünde mart ayı boyunca birbirinden ilgi çekici müzik söyleşilerine ev sahipliği yapıyor.