Müzik

Bayramın Neşesi İş Sanat’ın YouTube Kanalında

İş Sanat, tamamı seyircili kaydedilen, sezonun en güzel iki konserinden seçtiği bölümler ile edebiyatımızın usta ismi Sabahattin Ali dinletisini, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı YouTube yayınlarında izleyicilerle buluşturuyor.

Müzik

Eureka’dan yeni single “Uğraşmam” yayında!

Eureka’nın emo trap tınılı yeni çalışması “Uğraşmam”...

Müzik

Lüleburgaz’da caz dolu gece!

Lüleburcaz Konserleri kaldığı yerden devam ediyor.

Müzik

”Can Havli” Tüm Platformlarda Yayında!

Yayınlamış oldukları ve içinde var oldukları projelerle dikkatleri üzerine çeken genç yetenekler; ”Berkan Çelik & Ömercan Özüaydın” sözü ve müziği ikilinin kendisine ait olan yeni şarkısı ”Can Havli”ni dinleyicisiyle buluşturdu.

Müzik

Türkiyenin Dijital Sahnesi Sahneport, Çellist Ezgi Karakuş ve Ensemble Iberica İşbirliğiyle Depremzedelere Yardım Konseri

6 Şubat 2023 tarihindeki, Türkiye’nin güneydoğusu başta olmak üzere Türkiye ve Suriye’yi etkileyen deprem felaketi sonrası, ABD’de yaşayan Türk çellist Ezgi Karakuş tarafından organize edilen yardım konseri, 15 Şubat 2023’te, Kansas City’de, The Ship adlı mekanda gerçekleşti.

Müzik

Çocuk Senfoni’de Seçmeler Bu Hafta Sonu Yapılacak

Narlıdere Belediyesi’nin, çocuklara sanatı sevdirmek amacıyla hayata geçirdiği Çocuk Senfoni Orkestrası’nda 4-5 Mart tarihilerinde seçme heyecanı yaşanacak.

Müzik

AKM’de Müzik Söyleşileri Başlıyor

Atatürk Kültür Merkezi Müzik Platformu, Türkiye’nin en kapsamlı caz mecralarından Cazkolik’in kurucusu Feridun Ertaşkan moderatörlüğünde mart ayı boyunca birbirinden ilgi çekici müzik söyleşilerine ev sahipliği yapıyor.

Müzik

Borusan Sanat’tan Destek Konseri

Borusan Sanat, Mart ayında izleyicisiyle yeniden buluşuyor.

Müzik

Şahan Çalışır’dan ‘Son Görüşme’

İSTANBUL (İGFA) – Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Ünlü...

Müzik

Zorlu PSM Touché’de Wings Konserleri Başlıyor!

Zorlu PSM’nin dinleyicilere sıra dışı içerikler sunan mekanı touché, Akbank’ın seyahatten günlük yaşama, hayatın her alanında özel ayrıcalıklar sunan kredi kartı Wings konserleriyle ülkemizin unutulmaz seslerini müzikseverlerle buluşturuyor.