Sitemizde diğer kategoriler dışında kalan sanat haberleri burada yayınlanıyor. Konser, etkinlik, sergi haberleri burada.

Sanat Haberleri

Seferihisar “Turuncu Bayrama” hazır

Seferihisar “Turuncu Bayrama” hazır Seferihisar’ın köklü geleneklerinden biri olan Mandalina Şenliği’nin bu hafta 23’üncüsü düzenleniyor.

Sanat Haberleri

Bergama belediyesi ttı izmir fuarı'nda

BERGAMA BELEDİYESİ TTI İZMİR FUARI’NDA Ulusal ve uluslararası turizm aktörlerinin büyük ilgi gösterdiği TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde Bergama Belediyesi de yer aldı.

Sanat Haberleri

Genç şarkıcı Bilge Su performansıyla tam not aldı

Genç şarkıcı Bilge Su performansıyla tam not aldı Türkiye’nin genç yeteneklerinden Bilge Su Nilüfer Belediyesi’nin ‘MEM Genç Sahne’ etkinlikleri kapsamında sahne alarak izleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı.

Sanat Haberleri

Kadın yazarlar ödüllerine kavuştu

Kadın yazarlar ödüllerine kavuştu Konak Belediyesinin üçüncüsünü bu yıl, “Kadınlar, Gelecek ve Demokrasi” temasıyla düzenlediği Kadın Öyküleri Kısa Öykü ve Şiir Yarışması’nda derece giren öykücüler ödüllerini aldı.

Sanat Haberleri

Narlıdere'de başrol kadınların

NARLIDERE’DE BAŞROL KADINLARIN Narlıdere Belediyesi Pakize Ateş Kadın Danışma Merkezi, Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Tanınmasının 89.

Sanat Haberleri

Piyano her yerde

Piyano her yerde   Bu yıl 9-22 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek 23.

Sanat Haberleri

Hıdırlık Kulesi çevresine seyir terası projesi başladı 

  Hıdırlık Kulesi çevresine seyir terası projesi başladı    Antalya Büyükşehir Belediyesi,  ‘Hıdırlık Kulesi Çevresi Arkeolojik Kazı ve Seyir Terası Projesi’nin yapımına başladı.

Sanat Haberleri

Sakıp sabancı müzesi'nin öğrenme programları zengin içerikleriyle aralık ayında devam ediyor

SAKIP SABANCI MÜZESİ’NİN ÖĞRENME PROGRAMLARI  ZENGİN İÇERİKLERİYLE ARALIK AYINDA DEVAM EDİYOR.

Sanat Haberleri

CBeebies'de Yeni Yıl Eğlenceler ve Maceralarla Başlıyor

CBeebies’de Yeni Yıl Eğlenceler ve Maceralarla Başlıyor   CBeebies yeni yılda maceralara ve keşfetmeye ara vermeden devam ediyor.