Sitemizde diğer kategoriler dışında kalan sanat haberleri burada yayınlanıyor. Konser, etkinlik, sergi haberleri burada.

Sanat Haberleri

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü 2023 Uluslararası Festivallerinin İlk Durağı İstanbul'da Olacak

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüklerinin sahneleyeceği 6 etkinliğin yer alacağı 14.

Sanat Haberleri

2. Sinematek Günleri: Sektör Buluşmaları Başlıyor

Sinema endüstrisi profesyonellerini bir araya getiren Sinematek Günleri: Sektör Buluşmaları’nın ikincisi 2-4 Haziran tarihleri arasında Sinematek/Sinema Evi’nde gerçekleştirilecek.

Sanat Haberleri

Zorlu PSM Touché Haziran Ayında Eğlenceli, Nostaljik ve Çok Keyifli!

Zorlu PSM’yi caz ve stand-up’ın merkezine dönüştüren, izleyicilerine sıra dışı içerikler sunan touché, keyifli vakit geçirebilecek etkinlikler, unutulmayacak konserler, eğlenceli stand up’lar ve yaratıcı içeriklerle Haziran ayında etkinliklerine devam ediyor.

Sanat Haberleri

Klasik Otomobil tutkunları Buca'da buluşuyor.

İzmir Klasik Otomobilciler Derneği (İZKOD) Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR’ın desteği ile Klasik Otomobil Festivali düzenliyor.

Sanat Haberleri

Türkiye'nin En Büyük Çevre Festivali Kadıköy'de Başlıyor

Kadıköy Belediyesi Çevre Festivali, 2 Haziran Cuma günü Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda başlıyor.

Sanat Haberleri

Ekolojik Film Günleri LYSA'da!

Lüleburgaz Belediyesi çevre farkındalığına dikkat çekmek için düzenleyeceği Çevre Şenliği etkinlikleri kapsamında “Ekolojik Film Günleri” 5 Haziran’da Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde başlıyor.

Sanat Haberleri

Beylikdüzü Belediyesi Üçüncü Kez ArtContact Çağdaş Sanat Fuarı'nda

Beylikdüzü Belediyesi, ArtContact İstanbul 3.

Sanat Haberleri

Cartoon Network'ün İklim Koruyucuları, Envicing Racing ile güçlerini birleştirdi: Bu projede geri dönüştürülmüş arabalar yarışacak!

İklim Koruyucuları projesiyle çocukları iklim değişikliği konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen Cartoon Network, Formula E takımı Envision Racing ile çocukları ve gençleri iklim değişikliğine karşı yarışa davet ediyor.

Sanat Haberleri

Henrik İbsen'in Nora'sına Güncel Bir Yorum: Nora 2 11 Haziran'da Zorlu PSM'de!

2022 yılında Afife ve Direklerarası Tiyatro Ödülleri’nde ödül kazanmış, oyuncu kadrosunda Tülin Özen, Tansu Biçer, Zeynep Çötelioğlu ve Nihal Geyran Koldaş yer aldığı Bahçe Galata yapımı ‘’Nora 2’’ 11 Haziran’da Zorlu PSM’de! Henrik Ibsen’ın 1879 yılında kaleme aldığı ünlü oyun Nora: Bir Bebek Evi’nin devamı olarak Amerikalı oyun yazarı Lucas Hnath tarafından 2017 yılında yazılan Nora 2, 11 Haziran Pazar akşamı Zorlu PSM’de sahnelenecek.

Sanat Haberleri

IV. 'Masalistanbul' Festivali, Küçükçekmece'de Başlıyor

Küçükçekmece Belediyesi ve Seiba Uluslararası Hikâye Anlatıcılığı Merkezi’nin bu yıl 4.