1. Haberler
  2. Resim
  3. Gölcüklü Ressam Resim Tutkusunu İstanbul’da Taşıdı

Gölcüklü Ressam Resim Tutkusunu İstanbul’da Taşıdı

Gölcüklü Ressam Resim Tutkusunu İstanbul'da Taşıdı
Gölcüklü Ressam Resim Tutkusunu İstanbul'da Taşıdı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşık 20 yıllık tutkunu geliştirerek çizdiği resimlerle ilk sergisini Gölcük’te açan emekli Deniz Astsubay İsmet Çetin, ikinci sergini İstanbul’da sanatseverlerle buluşturdu.

Emekli Deniz Astsubay İsmet Çetin; 20 yıldır tutku ile kendisini geliştirdiği resim sanatında ilk karma resim sergisini, Gölcük Belediyesi’nin katkılarıyla Değirmendere Sanat Galerisi’nde açmıştı. Sanatına olan tutkusunu fırçasıyla yansıtmaya devam eden Çetin, ikinci sergisini Üsküdar Altunizade Kultur ve Sanat Merkezi’inde, 4 ressam arkadaşı ile birlikte açtı. “Renklerin Ahengi” adlı sergide Çetin’in hayvan resimlerinden oluşan eserleri yanı sıra ressamlar Oya Dinçer, Yüksel Kılıçoğlu, Reyhan Aydın ve Esin Derdimet’in birbirinden güzel eserleri sergilendi.

BİRBİRİNDEN GÜZEL ESERLER İLGİ GÖRDÜ

Yaklaşık 75 karma eserin yer aldığı ve 6 gün açık kalan sergi sanatseverlerden yoğun ilgi gördü. Ressam arkadaşları ile birlikte eserlerini İstanbul’da sergilemenin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen İsmet Çetin, destekleri için Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gölcüklü Ressam Resim Tutkusunu İstanbul’da Taşıdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir