1. Haberler
  2. Sanat Haberleri
  3. Prime Video, Cruel Summer Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

Prime Video, Cruel Summer Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

featured
prime-video-cruel-summer-dizisinin-2-sezon-yayin-tarihini-duyurdu.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cruel Summer dizisinin ikinci sezonu, 11 Ağustos’ta Prime Video’nun ABD ve Kanada dışındaki uluslararası pazarlarında yayına girecek.

Cruel Summer ilk sezonunda Kate Wallis (Olivia Holt) ve Jeanette Turner (Chiara Aurelia) adlı iki genç kızın hayatlarını takip ederek izleyicileri şaşırtıcı olaylarla dolu çılgın bir yolculuğa çıkarmıştı. Yepyeni bir kadronun yer aldığı ikinci sezonda ise etkileyici hikaye anlatımıyla beklenmedik olayların yanı sıra dostluk, sadakat ve ihanet gibi kavramlar ele alınacak. Cruel Summer hayranları dizinin ilk sezonunu şimdi Prime Video’da izleyebiliyorlar. Cruel Summer 2. Sezon, Prime Video’ya eklenen en yeni dizi olacak. 

 

Cruel Summer İkinci Sezon hakkında 

Bir antoloji dizisi olan Cruel Summer ikinci sezonunda yepyeni bir kadro ve gizemli bir hikayeyle hayranlarıyla buluşacak. ABD’nin kuzeydoğusunda Pasifik kıyısındaki huzurlu bir kasabada geçen Cruel Summer dizisinin yeni sezonunda, genç bir arkadaş grubunun arasındaki inişler ve çıkışlar anlatılıyor. İkinci sezon hikayeye 2000 yılının başındaki “Y2K” olgusu etrafındaki üç farklı zaman diliminden yaklaşıyor. Megan, Isabella ve Megan’ın en yakın arkadaşı Luke arasındaki arkadaşlığın ilk zamanları, ortaya çıkan bir aşk üçgeniyle hayatlarına devam ederken geleceklerini derinden etkileyecek bir gizemin yarattığı şaşırtıcı olaylar su yüzüne çıkıyor. Yeni sezonda başrolleri Sadie Stanley, Lexi Underwood, Griffin Gluck, KaDee Strickland, Lisa Yamada ve Sean Blakemore paylaşırken önceki sezondan Paul Adelstein ve Braeden De La Garza’da ekranlara geri dönüyor. 

Bir studio eOne yapımı olan Cruel Summer’ın yaratıcıları olarak Bert V. Royal ve Elle Triedman öne çıkıyor. Dizinin yönetici prodüktörleri arasında Triedman, Bill Purple, Tia Napolitano ve Iron Ocean Productions adına Jessica Biel ile Michelle Purple yer alıyor. Dizinin uluslararası dağıtımını ise eOne üstleniyor. 

 

Yeni sezonu beklerken…

Yeni sezonun yayın tarihi yaklaşırken Prime Video’nun en son hit dizileri ve filmleri sizleri bekliyor. Naomi Alderman’ın ödüllü romanından uyarlanan ve genç kızların birdenbire insanları istedikleri zaman elektrikle öldürme gücü geliştirdikleri The Power adlı gerilim dizisi şimdi Prime Video’da. Ayrıca, The Summer I Turned Pretty dizisinin merakla beklenen ikinci sezonu ise 14 Temmuz’da Prime Video’da yayına girecek. Bu sezon bir kez daha Belly, Conrad ve Jeremiah ile birlikte Cousins Beach’e gidiyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Prime Video, Cruel Summer Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihini Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir