Marvel Studios imzalı mini dizi Echo tüm bölümleriyle sadece Disney+’ta yayında!

Marvel Studios imzalı mini dizi Echo tüm bölümleriyle sadece Disney+'ta yayında!
Marvel Studios imzalı mini dizi Echo tüm bölümleriyle sadece Disney+'ta yayında!marvel-studios-imzali-mini-dizi-echo-tum-bolumleriyle-sadece-disneyta-yayinda.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marvel Studios’ imzalı mini dizi ‘Echo’, tüm bölümleriyle 10 Ocak’tan itibaren Disney+ kataloğuna eklendi. Variety, Forbes, Vulture ve The Guardian gibi dünyanın en önemli mecralarının eleştirmenleri tarafından Disney+’ın bünyesinde yer alan “en sert” yapım olarak lanse edilen ve Marvel Studios’un “muhteşem dönüşü” olarak yorumlanan dizi, stüdyonun tüm bölümleri tek seferde yayına giren ilk yapımı olma özelliğini taşıyor.

Marion Dayre ve Amy Rardin’in baş senaristleri olarak yer aldığı ve 2021 yılında ‘Hawkeye’ın kötü karakteri olarak gördüğümüz Alaqua Cox’un başrolünde yer aldığı ‘Echo’, 10 Ocak’tan itibaren seyircileriyle buluştu. 5 bölümlük mini dizinin tüm bölümleri aynı anda yayına giren ve sadece Disney+’ta izlenebilen yapım, Wilson Fisk’in suç imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor. Bu yolculuk Maya’yı evine getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Cox’a Vincent D’Onofrio, Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning’in eşlik ettiği ‘Echo’nun bölümleri Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetildi.

Pek çok prestijli yabancı mecra tarafından yeni ve çok daha fazla cesur bir yapım olarak lanse edilen ve 10 Ocak’tan itibaren tüm bölümleriyle yayında olan ‘Echo’, Marvel Studios’un bundan sonraki projeleri açısından da izleyicinin merakını ve ilgisini yükseltiyor.

DISNEY+ HAKKINDA

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen bir orijinal içerik kataloğu sunmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır. Daha fazlası için disneyplus.com’u ziyaret edebilir veya mobil ve TV cihazlarından Disney+ uygulamasına erişebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Marvel Studios imzalı mini dizi Echo tüm bölümleriyle sadece Disney+’ta yayında!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir