Çoksesli Korolar’dan 5. Yıl Özel Konseri!

Çoksesli Korolar'dan 5. Yıl Özel Konseri!
Çoksesli Korolar'dan 5. Yıl Özel Konseri!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Koroları kuruluşlarının 5’inci yılını muhteşem bir konserle taçlandırdı. Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi Cahit Irgat Salonu’nda gerçekleştirilen konserde boş yer kalmazken çocuklar seslendirdikleri eserlerle geceye katılanlara unutulmaz bir gün yaşattı.

Lüleburgaz Belediyesi’nin ve kentin gurur kaynağı Lüleburgaz Belediyesi Sevgi Korosu, Çoksesli Çocuk Korosu ve Gençlik Korosu, kuruluşlarının 5’inci yılına özel konser gerçekleştirdi. Genel sanat yönetmeni Utku Çorbacı’nın koordinatörlüğünde Levent Dağ’ın korrepetitör ve Burcu Şimşek Dağ’ın şefliğinde katıldıkları her yarışmadan başarıyla dönerek Lüleburgaz’ın adını ulusal ve uluslararası alanda duyuran Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Koroları sanatseverlere doyumsuz bir gece yaşattı.

Sanatseverlerden büyük ilgi

Öte yandan Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Koroları 5. Yıl Özel Konseri’nde salonda tek bir boş yer kalmadı. Sanatseverlerin yoğun ilgisi memnun ederken program sonunda konuşma yapan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, sanatseverlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Başkan Gerenli, “Kültür kenti Lüleburgaz’ımızda Çoksesli Korolarımızın 5. yıl özel konserini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımızı sanatın ışığında aydınlık yarınlara hazırlayan sevgili Utku Çorbacı, Burcu Şimşek Dağ, Levent Dağ ve değerli velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çoksesli Korolar’dan 5. Yıl Özel Konseri!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir